Zoeken Annuleren
Volg ons nu ook!
 
Adres Jeroen Bosch College
Rompertsebaan 63
5231 GT 's-Hertogenbosch
Telefoon (073) 641 23 50
Email administratie@jbc.nl
Bank Rabobank t.n.v. OMO
i.z. Jeroen Bosch College
IBAN NL12 RABO 018 45 26 140
Twitter @JeroenBoschColl
Algemene mailadressen
Administratie administratie@jbc.nl
Leerlingenbalie / ziekmeldingen leerlingenbalie@jbc.nl
Receptie receptie@jbc.nl
Facturen facturen@jbc.nl
vragen over Magister magister@jbc.nl
         
Functie afk.        m/v                 achternaam                    emailadres
 
Directie
Rector IJZ mevrouw van Ijzendoorn m.v.ijzendoorn@jbc.nl
Rector KOOIJ mevrouw Kooij l.kooij@jbc.nl
 
Afdelingsleiders
Afdelingsleider onderbouw en mavo 4 VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Afdelingsleider algemene zaken WEI de heer van de Weijer d.v.d.weijer@jbc.nl
Afdelingsleider havo en vwo bovenbouw PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Afdelingsleider TTO havo-vwo 1 t/m 3 HIT de heer van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
 
Bedrijfsvoering
Manager bedrijfsvoering BOW mevrouw Boonstra w.boonstra@jbc.nl
LITT de heer Littooij r.littooij@jbc.nl
Decanen
Decaan vmbo-t en havo RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Decaan havo en vwo MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
 
Coördinatoren
tto klas 1 t/m 3 HIT de heer van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
regulier klas 2 en 3, 4 mavo, 4 en 5 havo LOO mevrouw van de Loo m.v.d.loo@jbc.nl
regulier 4, 5 en 6 vwo KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
 
Onderwijs Ondersteunend Personeel
Beleidsmedewerker P&O VOE mevrouw Voets m.voets@jbc.nl
Conciërge LWE de heer Weber l.weber@jbc.nl
Conciërge AMA mevrouw Marechal a.marechal@jbc.nl
Hoofdconciërge TGI de heer van Gils t.v.gils@jbc.nl
Directiesecretaresse STA mevrouw van der Staal m.v.d.staal@jbc.nl
Financiële administratie LEER de heer van Leeuwen r.v.leeuwen@jbc.nl
ICT RDP de heer van Diepen p.v.diepen@jbc.nl
Leerlingbegeleiding BOU mevrouw Boumans s.boumans@jbc.nl
Leerlingenbalie/verzuimcoördinator STE mevrouw Sterks i.sterks@jbc.nl
Magisterbeheer OBB mevrouw Obbens magister@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum LKU de heer Kusters l.kusters@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum HGY de heer Gijsbers h.gijsbers@jbc.nl
Onderwijsondersteuner DUN mevrouw van den Dungen r.v.d.dungen@jbc.nl
Onderwijsondersteuner WMA de heer de Man w.d.man@jbc.nl
Onderwijsondersteuner SPR mevrouw Sprong h.sprong@jbc.nl
Receptie/leerlingenbalie IOY mevrouw Hoedemakers i.hoedemakers@jbc.nl
Roostermaker PAS mevrouw Passier d.passier@jbc.nl
Remedial Teacher SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl
Vertrouwenspersoon HOO mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
Zorgcoördinator VRM mevrouw Weinberg t.weinberg@jbc.nl
           
MENTOREN
           
Afdeling Klas afk. m/v achternaam emailadres
           
jaar 1 1HVtttoa POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
1HVtttob BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
1Vtttoa BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
jaar 2 2Ma CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
2Ha HER de heer Hermsen n.hermsen@jbc.nl
2Htto-a VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
2Va SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl
2Vtto-a BIJ mevrouw Bijlsma n.bijlsma@jbc.nl
jaar 3 3Ma MUL mevrouw Mulders k.mulders@jbc.nl
3Ha MAG mevrouw van Manen g.v.manen@jbc.nl
3Httoa HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
3Va BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
3Vttoa SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
3Vttob LEV de heer Levy j.levy@jbc.nl
jaar 4 4Ma HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
NIE mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
4Va SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
jaar 5 en 6 5Htto LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
havo bovenbouw LAA de heer De Laat a.d.laat@jbc.nl
ENL mevrouw van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
HEN de heer Hendriksen j.hendriksen@jbc.nl
MOM de heer Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
STV mevrouw Steinvoort w.steinvoort@jbc.nl
vwo bovenbouw HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
EKB de heer van Ek b.v.ek@jbc.nl
KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
KOO mevrouw Koolen c.koolen@jbc.nl
MAJ de heer van der Made j.v.d.made@jbc.nl
 
DOCENTEN
         
Basisvak afk.      m/v achternaam emailadres
         
Aardrijkskunde MEI de heer Meijer g.meijer@jbc.nl
Aardrijkskunde SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
Biologie KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
Biologie PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Biologie TRO de heer Tromp j.tromp@jbc.nl
Biologie VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
CKV LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
CKV NOU mevrouw Nouws d.nouws@jbc.nl
CKV POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Duits TIN de heer Tinnevelt f.tinnevelt@jbc.nl
Duits UNS mevrouw Unsal s.unsal@jbc.nl
Duits WAL de heer ter Wal j.t.wal@jbc.nl
Economie / BE MAJ de heer van der Made j.vd.made@jbc.nl
Economie / BE NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
Economie / BE SCM mevrouw van Schijndel m.v.schijndel@jbc.nl
Economie / BE RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Economie / BE VRE de heer de Veer p.d.veer@jbc.nl
Engels BLA de heer Blans f.blans@jbc.nl
Engels HEJ mevrouw Hermans j.hermans@jbc.nl
Engels HIT de heer van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
Engels MAG mevrouw van Manen g.v.manen@jbc.nl
Engels MCL de heer McLaughlin s.mclaughlin@jbc.nl
Engels MUL mevrouw Mulders k.mulders@jbc.nl
Engels VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
Engels WEN de heer van der Wenden g.v.d.wende@jbc.nl
Frans BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
Frans ELM mevrouw Ellens m.ellens@jbc.nl
Frans WIL de heer de Wildt i.d.wildt@jbc.nl
Geschiedenis BOG de heer Bogers a.bogers@jbc.nl
Geschiedenis EIN de heer Einmahl s.einmahl@jbc.nl
Geschiedenis HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
Geschiedenis HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
Geschiedenis THI de heer Thissen a.thissen@jbc.nl
Global Awareness LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Global Awareness BKM mevrouw Beekmans m.beekmans@jbc.nl
Klassieke Talen REP mevrouw Repkes e.repkes@jbc.nl
Kunst Beeldend CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Kunst Beeldend LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Kunst Beeldend NOU mevrouw Nouws d.nouws@jbc.nl
Kunst Beeldend POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Levensbeschouwing BET mevrouw Betjes y.betjes@jbc.nl
Levensbeschouwing LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Levensbeschouwing MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding MDO mevrouw van Dongen m.v.dongen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding ENL mevrouw van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
Maatschappijleer MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Muziek RJE mevrouw Reijers e.reijers@jbc.nl
Muziek WEI de heer van de Weijer d.v.d.weijer@jbc.nl
Natuurkunde FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
Natuurkunde LAA de heer De Laat a.d.laat@jbc.nl
Natuurkunde LEV de heer Levy j.levy@jbc.nl
Nederlands HER de heer Hermsen n.hermsen@jbc.nl
Nederlands HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
Nederlands KOO mevrouw Koolen c.koolen@jbc.nl
Nederlands NIE mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
Nederlands PAU mevrouw Paulussen s.paulussen@jbc.nl
Nederlands VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing KEM mevrouw Kemenade k.kemenade@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing PLM de heer Plum r.plum@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/Technologie en Toepassing SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
Scheikunde BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Scheikunde ONT de heer Ongering t.ongering@jbc.nl
Scheikunde PSE mevrouw Paesch e.paesch@jbc.nl
Scheikunde STV mevrouw Steinvoort w.steinvoort@jbc.nl
Wiskunde BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
Wiskunde BIJ mevrouw Bijlsma n.bijlsma@jbc.nl
Wiskunde EKB de heer van Ek b.v.ek@jbc.nl
Wiskunde HEN de heer Hendriksen j.hendriksen@jbc.nl
Wiskunde MOM de heer Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
Wiskunde SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl