Zoeken Annuleren
Volg ons nu ook!

Adres 

      

Jeroen Bosch College

Rompertsebaan 63  
5231 GT  's-Hertogenbosch 

Telefoon        (073) 641 23 50
E-mail   ​ administratie@jbc.nl                
Bank  

Rabobank t.n.v. OMO

i.z. Jeroen Bosch College

IBAN   NL12 RABO 018 45 26 140 
Twitter   @JeroenBoschColl

 

Algemene mailadressen
Administratie administratie@jbc.nl
Leerlingenbalie / ziekmeldingen leerlingenbalie@jbc.nl
Receptie receptie@jbc.nl
Facturen facturen@jbc.nl
vragen over Magister magister@jbc.nl
Functie afkorting heer/mevrouw achternaam emailadres
Directie
Rector IJZ mevrouw van Ijzendoorn m.v.ijzendoorn@jbc.nl
Rector KOOIJ mevrouw Kooij l.kooij@jbc.nl
Afdelingsleiders
Afdelingsleider mavo VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Afdelingsleider havo-vwo onderbouw WEI de heer van de Weijer d.v.d.weijer@jbc.nl
Afdelingsleider havo-vwo bovenbouw PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Afdelingsleider tto 1 en 2 HIT de heer van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
Bedrijfsvoering
Manager bedrijfsvoering BOW mevrouw Boonstra w.boonstra@jbc.nl
Decanen
Decaan vmbo-t en havo RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Decaan havo en vwo WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
Coördinatoren
Onderbouw en mavo 4 LOO mevrouw van de Loo m.v.d.loo@jbc.nl
Bovenbouw havo-vwo LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Zorgcoördinator VRM mevrouw Vermeulen a.vermeulen@jbc.nl
Onderwijs Ondersteunend Personeel
Beleidsmedewerker P&O VOE mevrouw Voets m.voets@jbc.nl
Conciërge LWE de heer Weber l.weber@jbc.nl
Conciërge AMA mevrouw Marechal a.marechal@jbc.nl
Hoofdconciërge TGI de heer van Gils t.v.gils@jbc.nl
Directiesecretaresse MUNC mevrouw de Munck m.d.munck@jbc.nl
Directiesecretaresse STA mevrouw van der Staal m.v.d.staal@jbc.nl
Financiële administratie GVE mevrouw van de Ven g.v.d.ven@jbc.nl
ICT MHE de heer van der Heijden m.v.d.heijden@jbc.nl
Instructeur SBO mevrouw Boumans s.boumans@jbc.nl
Leerlingenadministratie BOD mevrouw Boddaert g.boddaert@jbc.nl
Leerlingenadministratie en Magister PLU de heer Pullens j.pullens@jbc.nl
Leerlingenbalie/verzuimcoördinator STE mevrouw Sterks i.sterks@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum LKU de heer Kusters l.kusters@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum HGY de heer Gijsbers h.gijsbers@jbc.nl
Onderwijsondersteuner DUN mevrouw van den Dungen r.v.d.dungen@jbc.nl
Onderwijsondersteuner WMA de heer de Man w.d.man@jbc.nl
Onderwijsondersteuner SPR mevrouw Sprong h.sprong@jbc.nl
Receptie/leerlingenbalie IOY mevrouw Hoedemakers i.hoedemakers@jbc.nl
Roostermaker PAS mevrouw Passier d.passier@jbc.nl
Mentoren
Afdeling Klas afkorting heer/mevrouw achternaam emailadres
jaar 1 1MHa RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
1Ha RBE de heer Berkel r.v.berkel@jbc.nl
1Va LAM mevrouw Lamers i.lamers@jbc.nl
1Htto-a POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
1Vtto-a BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
1Vtto-b DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
jaar 2 2Ma CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
2Ha HOV mevrouw van Hove s.v.hove@jbc.nl
2Hb VLW mevrouw Vehlow c.vehlow@jbc.nl
SBO mevrouw Boumans s.boumans@jbc.nl
2Va HOY de heer Hooijmans m.hooijmans@jbc.nl
2Htto-a PEL mevrouw Pelders l.pelders@jbc.nl
2Vtto-a VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
2Vtto-b BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
jaar 3 3Ma DMA mevrouw de Man h.d.man@jbc.nl
3Mb NIE mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
3Mc HOO mevrouw Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
3Ha LIN mevrouw van Lieshout n.v.lieshout@jbc.nl
3Hb SCE mevrouw Schoonbroodt e.schoonbroodt@jbc.nl
3Hc PLM de heer Plum r.plum@jbc.nl
3Va ZWE mevrouw van Zweeden j.v.zweeden@jbc.nl
3Vb VER mevrouw Veraart a.veraart@jbc.nl
3Htto-a HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
3Vtto-a SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
jaar 4 4M HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
MOL de heer Moolenschot j.moolenschot@jbc.nl
4H ENL mevrouw van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
KAL mevrouw Kalisvaart i.kalisvaart@jbc.nl
ZAN de heer van de Zanden t.v.d.zanden@jbc.nl
4V FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
SCL mevrouw Scholte l.scholte@jbc.nl
CRA de heer Cramwinckel g.cramwinckel@jbc.nl
MES mevrouw Merkus s.merkus@jbc.nl
jaar 5 5H VRE de heer de Veer p.d.veer@jbc.nl
PEJ mevrouw Pelser j.pelser@jbc.nl
BEL mevrouw Beelen a.beelen@jbc.nl
5V KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
MOM de heer Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
jaar 6 6V CRA de heer Cramwinckel g.cramwinckel@jbc.nl
BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
BOG de heer Bogers a.bogers@jbc.nl
Docenten
Basisvak afkorting heer/mevrouw achternaam emailadres
Aardrijkskunde RBE de heer Berkel r.v.berkel@jbc.nl
Aardrijkskunde PLM de heer Plum r.plum@jbc.nl
Aardrijkskunde RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Aardrijkskunde SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
Biologie KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
Biologie LAM mevrouw Lamers i.lamers@jbc.nl
Biologie PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Biologie VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
CKV PAT mevrouw Pattinama m.pattinama@jbc.nl
Duits TIN de heer Tinnevelt f.tinnevelt@jbc.nl
Duits UNS mevrouw Unsal s.unsal@jbc.nl
Duits VLW mevrouw Vehlow c.vehlow@jbc.nl
Duits WAL de heer ter Wal j.t.wal@jbc.nl
Economie / BE / M&O ARS mevrouw Arslan m.arslan@jbc.nl
Economie / BE / M&O DMA mevrouw de Man h.d.man@jbc.nl
Economie / BE / M&O MOL de heer Moolenschot j.moolenschot@jbc.nl
Economie / BE / M&O NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
Economie / BE / M&O VRE de heer de Veer p.d.veer@jbc.nl
Engels BLA de heer Blans f.blans@jbc.nl
Engels HIT de heer van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
Engels KAL mevrouw Kalisvaart i.kalisvaart@jbc.nl
Engels MCL de heer McLaughlin s.mclaughlin@jbc.nl
Engels MUL mevrouw Mulders k.mulders@jbc.nl
Engels OVE mevrouw Overkempe s.overkempe@jbc.nl
Engels PEL mevrouw Pelders l.pelders@jbc.nl
Engels PEJ mevrouw Pelser j.pelser@jbc.nl
Engels VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
Frans BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
Frans HAE mevrouw Haenen e.haenen@jbc.nl
Frans SCE mevrouw Schoonbroodt e.schoonbroodt@jbc.nl
Frans ZWE mevrouw van Zweeden j.v.zweeden@jbc.nl
Geschiedenis BOG de heer Bogers a.bogers@jbc.nl
Geschiedenis ELS de heer Elsenaar t.elsenaar@jbc.nl
Geschiedenis NIS de heer Nieuwenhuizen s.nieuwenhuizen@jbc.nl
Geschiedenis HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
Geschiedenis HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
Global Awareness LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Global Awareness BKM mevrouw Beekmans m.beekmans@jbc.nl
Informatica CRA de heer Cramwinkel g.cramwinkel@jbc.nl
Klassieke Talen BEE de heer ter Beek l.t.beek@jbc.nl
Klassieke Talen APP de heer van Appeven c.v.appeven@jbc.nl
Kunst Beeldend CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Kunst Beeldend LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Kunst Beeldend/ CKV NOU mevrouw Nouws d.nouws@jbc.nl
Kunst Beeldend POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Levensbeschouwing HOY de heer Hooijmans m.hooijmans@jbc.nl
Levensbeschouwing LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Levensbeschouwing MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Levensbeschouwing ZAN de heer van der Zanden t.v.d.zanden@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding BRA de heer van den Braak j.v.d.braak@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding MDO mevrouw van Dongen m.v.dongen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding DOO mevrouw van Doorn m.v.doorn@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding ENL mevrouw van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding VRM mevrouw Vermeulen a.vermeulen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
Maatschappijleer MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Maatschappijleer HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
Muziek KOT de heer Koot t.kot@jbc.nl
Natuurkunde BRO de heer Brouwers v.brouwers@jbc.nl
Natuurkunde FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
Natuurkunde LAA de heer De Laat a.d.laat@jbc.nl
Natuurkunde VER mevrouw Veraart a.veraart@jbc.nl
Nederlands BEL mevrouw Beelen a.beelen@jbc.nl
Nederlands HOV mevrouw van Hove s.v.hove@jbc.nl
Nederlands HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
Nederlands KOOIJ mevrouw Koolen c.koolen@jbc.nl
Nederlands MEY de heer Meijers j.meijers@jbc.nl
Nederlands NIE mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
Nederlands ROD mevrouw Rodermond a.rodermond@jbc.nl
Nederlands VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Scheikunde BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Scheikunde CRA de heer Cramwinckel g.cramwinckel@jbc.nl
Scheikunde VER mevrouw Veraart a.veraart@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) KEM mevrouw Kemenade k.kemenade@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) LIN mevrouw van Lieshout n.v.lieshout@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) PLM de heer Plum r.plum@jbc.nl
Technologie en Toepassing (Teto/O&O) SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
Wiskunde BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
Wiskunde BOU mevrouw Bouwmeester e.bouwmeester@jbc.nl
Wiskunde DUC de heer van Duijnhoven c.v.duijnhoven@jbc.nl
Wiskunde DUY mevrouw van Duijnhoven m.v.duijnhoven@jbc.nl
Wiskunde MES mevrouw Merkus s.merkus@jbc.nl
Wiskunde MOM de heer Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
Wiskunde SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
Wiskunde SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl
Wiskunde SCL mevrouw Scholte l.scholte@jbc.nl