Zoeken Annuleren
Volg ons nu ook!
Adres Jeroen Bosch College
Rompertsebaan 63
5231 GT 's-Hertogenbosch
Telefoon (073) 641 23 50
Email administratie@jbc.nl
Bank Rabobank t.n.v. OMO
i.z. Jeroen Bosch College
IBAN NL12 RABO 018 45 26 140
Twitter @JeroenBoschColl
Algemene mailadressen
Administratie administratie@jbc.nl
Receptie / ziekmeldingen receptie@jbc.nl
Facturen facturen@jbc.nl
Functie afkorting dhr/mevr achternaam emailadres
Directie
Rector IJZ mevrouw van Ijzendoorn m.v.ijzendoorn@jbc.nl
Rector KOOIJ mevrouw Kooij l.kooij@jbc.nl
Afdelingsleiders
Afdelingsleider onderbouw en mavo 4 VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Afdelingsleider havo en vwo bovenbouw PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Afdelingsleider algemene zaken WEI de heer van de Weijer d.v.d.weijer@jbc.nl
Bedrijfsvoering
Manager bedrijfsvoering LITT de heer Littooij r.littooij@jbc.nl
Decanen
Decaan vmbo-t en havo RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Decaan havo en vwo MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Leerlingcoördinatoren
tto klas 1 t/m 3 SOF mevrouw South f.south@jbc.nl
regulier klas 3, 4 mavo, bovenbouw havo en vwo LOO mevrouw van de Loo m.v.d.loo@jbc.nl
Onderwijs Ondersteunend Personeel
Beleidsmedewerker P&O VOE mevrouw Voets m.voets@jbc.nl
Conciërge LWE de heer Weber l.weber@jbc.nl
Conciërge AMA mevrouw Marechal a.marechal@jbc.nl
Hoofdconciërge TGI de heer van Gils t.v.gils@jbc.nl
Directiesecretaresse STA mevrouw van der Staal m.v.d.staal@jbc.nl
Financiële administratie LEER de heer van Leeuwen r.v.leeuwen@jbc.nl
ICT HEI de heer van der Heiden ictjbc@jbc.nl
Leerlingenbalie/verzuimcoördinator STE mevrouw Sterks i.sterks@jbc.nl
Magisterbeheer OBB mevrouw Obbens g.obbens@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum/ receptie LKU de heer Kusters l.kusters@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum HGY de heer Gijsbers h.gijsbers@jbc.nl
Onderwijsondersteuner DUN mevrouw van den Dungen r.v.d.dungen@jbc.nl
Onderwijsondersteuner SPR mevrouw Sprong h.sprong@jbc.nl
Roostermaker PAS mevrouw Passier d.passier@jbc.nl
Remedial Teacher SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl
Zorgcoördinator VRM mevrouw Weinberg t.weinberg@jbc.nl
Mentoren
Afdeling Klas afkorting dhr/mevr achternaam emailadres
jaar 1 1HVttto-a BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
1Vttto-a POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
jaar 2 2Htto-a VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
2Vtto-a BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
jaar 3 3Ma CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
3Mb VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
3Ha HER de heer Hermsen n.hermsen@jbc.nl
3Va MEI de heer Meijer g.meijer@jbc.nl
3Httoa LEV de heer Levy j.levy@jbc.nl
3Vttoa HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
jaar 4 mavo 4M HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
jaar 4, 5 en 6 havo/vwo havo bovenbouw HLD mevrouw van der Hulst d.v.d.hulst@jbc.nl
LAA de heer de Laat a.d.laat@jbc.nl
NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
STV mevrouw Steinvoort w.steinvoort@jbc.nl
vwo bovenbouw BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
EKB de heer van Ek b.v.ek@jbc.nl
GRM mevrouw Griffioen m.griffioen@jbc.nl
HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
MAJ de heer van der Made j.v.d.made@jbc.nl
Docenten
Basisvak afkorting dhr/mevr achternaam emailadres
Aardrijkskunde MEI de heer Meijer g.meijer@jbc.nl
Aardrijkskunde SON de heer van Son p.v.son@jbc.nl
Biologie KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
Biologie PAP mevrouw Papen g.papen@jbc.nl
Biologie VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
CKV LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
CKV POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Duits TIN de heer Tinnevelt f.tinnevelt@jbc.nl
Duits WAL de heer ter Wal j.t.wal@jbc.nl
Economie / BE MAJ de heer van der Made j.vd.made@jbc.nl
Economie / BE NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
Economie / BE RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Economie / BE VRE de heer de Veer p.d.veer@jbc.nl
Engels GRM mevrouw Griffioen m.griffioen@jbc.nl
Engels LOG mevrouw Logten l.logten@jbc.nl
Engels MCL de heer McLaughlin s.mclaughlin@jbc.nl
Engels MUL mevrouw Mulders k.mulders@jbc.nl
Engels VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
Frans BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
Frans LIM de heer van Lith m.v.lith@jbc.nl
Frans WIL de heer de Wildt i.d.wildt@jbc.nl
Geschiedenis BOG de heer Bogers a.bogers@jbc.nl
Geschiedenis EIN de heer Einmahl s.einmahl@jbc.nl
Geschiedenis HOO mevrouw Op 't Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
Geschiedenis HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
Geschiedenis STO de heer Stobbelaar t.stobbelaar@jbc.nl
Global Awareness LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Global Awareness BKM mevrouw Beekmans m.beekmans@jbc.nl
Klassieke Talen REP mevrouw Repkes e.repkes@jbc.nl
Kunst Beeldend CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Kunst Beeldend COS mevrouw de Cocq van Delwijnen s.d.cocq@jbc.nl
Kunst Beeldend LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Kunst Beeldend POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Levensbeschouwing BET mevrouw Betjes y.betjes@jbc.nl
Levensbeschouwing HOJ de heer Hoendevangers j.hoendevangers@jbc.nl
Levensbeschouwing LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Levensbeschouwing MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding ENL mevrouw van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
Maatschappijleer MEG de heer Megens j.megens@jbc.nl
Muziek RJE mevrouw Reijers e.reijers@jbc.nl
Muziek WEI de heer van de Weijer d.v.d.weijer@jbc.nl
Natuurkunde FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
Natuurkunde LAA de heer De Laat a.d.laat@jbc.nl
Natuurkunde LEV de heer Levy j.levy@jbc.nl
Nederlands HER de heer Hermsen n.hermsen@jbc.nl
Nederlands HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
Nederlands HLD mevrouw van der Hulst d.v.d.hulst@jbc.nl
Nederlands PAU mevrouw Paulussen s.paulussen@jbc.nl
Nederlands VIS mevrouw Visscher d.visscher@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T CEE de heer Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T DUJ de heer Duitsman j.duitsman@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T KEM mevrouw Kemenade k.kemenade@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Onderzoek & Ontwerpen/T&T SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
Scheikunde BUN mevrouw Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Scheikunde ONT de heer Ongering t.ongering@jbc.nl
Scheikunde STV mevrouw Steinvoort w.steinvoort@jbc.nl
Wiskunde BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
Wiskunde DEJ de heer Debets j.debets@jbc.nl
Wiskunde BIH de heer van de Biggelaar h.v.d.biggelaar@jbc.nl
Wiskunde EKB de heer van Ek b.v.ek@jbc.nl
Wiskunde SCH mevrouw Schuurmans s.schuurmans@jbc.nl